Xander Billast antwoordt op de 5 vragen

GELUK: Ik heb deze week geleerd dat geluk iets is dat je moet delen met anderen. Zoals: familie, vrienden. En dat je gelukkig moet zijn met wat je hebt bv: school

ONDERWIJS: Ik heb geleerd dat onderwijs echt noodzakelijk is en dat niet iedereen dat heeft. Onderwijs is het belangrijkste in je leven want je ligt alles bij.

GELEZEN: Dat het coronavirus in China al weg is dus dat er een oplossing voor is, maar er zijn wel al heel veel mensen aan gestorven.

LEVEN: dat je elkaar hebt iemand om op te steunen en dat je niet alleen bent. Het onderwijs is ook een heel groot stuk van je leven.

ONVERGETELIJK: Ik ga het jaar 2020 niet meer vergeten omdat er 3 stormen  waren : Chiara,  Francis  en Dennis en omdat er een van de heftigste virussen  was : het corona virus .

Advertentie

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s